В порту Ольвія Завершено днопоглиблювальні роботи в обсязі 545,5 тис. м³

З метою відновлення паспортних габаритів, на підставі результатів сезонних промірів, одразу після завершення нересту, в період з червня по кінець серпня поточного року, силами ДП «АМПУ» виконувалося експлуатаційне днопоглиблення в акваторії морського порту Ольвія.

Експлуатаційне днопоглиблення проводилося на ділянці поглибленого району акваторії спеціалізованого морського порту Ольвія, між якірною стоянкою № 363 та 11 коліном Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу. Метою проведення робіт є доведення фактичних глибин до паспортної відмітки 10,8 м.

Від самого початку, було заплановано проведення експлуатаційного днопоглиблення на першочерговій ділянці акваторії поглибленого району. В процесі виконання, з огляду на додаткову потребу та завдяки злагодженій роботі земкаравана, вдалося виконати днопоглиблення і на другій ділянці поглибленого району без перевищення запланованого терміну виконання.

– Днопоглиблення виконувалось власними силами, що дозволило оптимізувати витрати ДП “АМПУ”. Загальний обсяг експлуатаційного днопоглиблення склав близько – 545,5 тис. м³. Виконані роботи дозволять адміністрації порту і надалі ефективно забезпечувати безпеку судноплавства в гавані, а портовим операторам працювати більш ефективно», — заявив керівник ДП “АМПУ” Олександр Голодницький.

У ході робот були використані – земкараван «DUNAY» ( у складі багаточерпакового земснаряду «DUNAY»), грунтовідвізних шаланд «IZMAILSKAYA» і «KUYALNITSKAYA», мотозавозні «MZ-9» і промірної партії з катером “RIB-500”.