Скадовський порт не виконав план вантажопереробки через зміну планів ТОВ «Вінкрафт-Україна»

Про це стало відомо під час засідання Ради Скадовського морського порту, яка відбулась 09.09.2021 року.

В роботі взяли участь керівництво адміністрації морського порту Скадовськ, стивідорних компаній та інших компаній, що працюють у порту. Деякі члени Ради порту та запрошені були присутні особисто, а хто виявив бажання – були підключенні через відео-зв’язок в режимі скайп-конференції.

Голова Ради порту Олександр Кугут підбив підсумки роботи порту за 1 півріччя. Керівник зауважив, що загальний обсяг вантажопереробки за перше півріччя не виконаний. Одна з причин – відміна Урядом країни «зеленого тарифу» і у зв’язку з цим припинення будівництва нових вітрогенераторів ТОВ «Вінкрафт-Україна».

В ході засідання була розглянута актуалізована редакція Плану розвитку Скадовського морського порту, та прийнята Радою порту без зауважень.

Керівники стивідорних компаній. ТОВ «Вінкрафт-Україна» та ТОВ «Софія-1 плюс» звернули увагу на необхідності проведення днопоглиблювальних робіт. Зокрема було озвучено, що ТОВ «Вінкрафт-Україна» планує відновити перевантаження через порт комплектуючих до вітрогенераторів в кінці 2021 – початку 2022 року. ТОВ «Софія-1 плюс» активізує роботу лінії порт Скадовськ – порти Грузії з завантаженням в обидві сторони.

Начальник філії Олександр КУГУТ наголосив на тому, що у 4 кварталі 2021 року передбачене днопоглиблення судноплавних об’єктів філії, всі підготовчі роботи виконано, але стивідорним компаніям потрібно забезпечити вантажообіг.