В Одесі проведено урочистий випуск вихованців Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного

29 травня, у місті Одеса проведено 11-й та найбільший випуск вихованців Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного, з моменту його заснування.

Про це повідомила Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Сімдесят вісім випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту та нагрудний знак навчального закладу. Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа від імені багатотисячного колективу українського флоту і себе особисто привітав випускників навчального закладу та подякував педагогічному колективу закладу за роботу.

– Сьогодні, зі стін нашого ліцею випускаються 78 справжніх патріотів України, які в свої 14 років вирішили стати захисниками своєї країни. Я пишаюсь вами та вашими рідними та близькими, які вас підтримали у цьому рішенні. Також я дякую виховному та викладацькому складу ліцею за вашу роботу за передані знання та сформований дух – дух екіпажу, дух воїнів, дух майбутніх офіцерів і старшин, які готові стати на захист свободи та незалежності нашої країни. Адже всі ми з вами робимо загальну справу заради здобуття перемоги та довгоочікуваного миру в нашій державі, – зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Також керівник національного флоту зазначив, що вперше серед випускників в одному строю разом з хлопцями стоять випускниці-дівчата. І виразив впевненість, що з часом, завдяки гендерній політиці, одним з кораблів Військово-Морських Сил ЗС України керуватиме жінка-офіцер.

Схиливши голови, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих військових, які віддали своє життя за мир у нашій державі.

По отриманню довгоочікуваних атестатів випускники попрощалися з бойовим прапором Військово-морського ліцею та пройшли урочистим маршем традиційно підкинувши вгору монети. Навчальний заклад лише перша сходинка у подальшій військовій службі хлопців та дівчат, сорок сім випускників подали документи до вступу у вищі військові навчальні заклади України, серед них двадцять три до Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” для здобуття почесного звання офіцера Збройних Сил України.

Варто відмітити, що серед випускників присутні вихідці зі сходу України та Автономної Республіки Крим.