«МОРРІЧСЕРВІС» повідомляє про підвищення вартості послуг в сервісних центрах з 5 квітня 2021 року

З 5 квітня 2021 року в сервісних центрах «МОРРІЧСЕРВІС» вводяться в дію нові тарифи на обслуговування фізичних осіб. А саме, вартість платежу підприємства «МОРРІЧСЕРВІС» підвищується, що впливає на загальну вартість послуги.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Таким чином, вартість послуг з організаційно-технічного забезпечення отримання моряками дипломів, кваліфікаційних свідоцтв, посвідчень особи моряка (ПОМ) та організаційно-технічних послуг з проведення засідань Державної Кваліфікаційної Комісії (ДКК) зростає.

“Беззаперечним обґрунтуванням цього рішення, на підставі аналізу фінансово-господарської діяльності та затверджених планів підприємства, вважаємо неодноразове підвищення вартості протягом двох останніх років: комунальних послуг, електроенергії, закупівлі необхідних матеріалів, технічного обслуговування обладнання, а також підвищення мінімальної заробітної плати в країні, що призвело до збільшення фонду оплати праці, відрахувань, податків та зборів до Державного бюджету України.

Також, протягом 2020 року збільшились поточні витрати підприємства з причини обмежувальних карантинних заходів у зв’язку з розповсюдженням коронавірусної хвороби та пандемією з приводу COVID-2019.” – йдеться у повідомленні.

Сервісними центрами в містах-портах: Одеса, Ізмаїл, Херсон, Маріуполь, майже за 2 роки, надано 53 500 послуг з оформлення робочих документів, а саме: посвідчення особи моряка (ПОМ), оформлення дипломів та підтверджень особам командного складу морських суден, радіоспеціалістів та отримання свідоцтва фахівця більш ніж з 20 морських спеціальностей.

Вартість послуг в центрах «МОРРІЧСЕРВІС» складається з обов’язкового платежу за адміністративні послуги на рахунок Казначейства України та платежу на рахунок підприємства «МОРРІЧСЕРВІС» за організаційно-технічні, консультаційні та представницькі послуги з урахуванням ПДВ.