У США завершився курс допідготовки українськіх екіпажів патрульних катерів типу “Айленд”

26 березня, у місті Балтимор, США відбулися урочистості з приводу закінчення 10-ти тижневого курсу допідготовки українських військових моряків щодо експлуатації патрульних катерів типу “Айленд”.

Про це повідомила служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа привітав успішне закінчення курсу допідготовки та зазначив, що пишається високою мотивацією українських військових моряків, проявленою під час підготовки.

– З 2014 року за сприяння американських партнерів проведено більше двохсот спільних заходів підготовки наших Військово-Морських Сил, системно здійснюється якісна консультативна і освітня допомога, підготовка екіпажів, курсантів, морської піхоти, – наголосив командувач українських ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Ми вдячні за потужну матеріально-технічну допомогу у відродженні ВМС України, зокрема швидкісні човни, тепловізори, водолазне спорядження, засоби зв’язку та навігації, технічні засоби системи управління, – додав він.

Допідготовка екіпажів проводились саме на тих катерах типу “Айленд”, які невдовзі відправляться до України та разом з отриманими у 2019 році стануть на захист суверенітету та територіальної цілісності України з морського напрямку.