АМПУ відмінило тендер, конкурсні документи для концесії залізнично-поромного комплексу Чорноморськ готуватиме ЕБРР – Голодницький

На пропозицію ЄБРР Мінінфраструктури прийнято рішення про підготовку техніко-економічного обґрунтування та проєкту конкурсної документації концесії залізнично-поромного комплексу Чорноморськ із залученням та за рахунок міжнародних фінансових організацій.У зв’язку із цим, ДП «АМПУ» в електронній системі закупівель Prozorro відмінено закупівлю послуг радника з зазначеного Проєкту, що здійснювалась з урахуванням обов’язкових положень постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 950.
Зазначене рішення оприлюднено в електронній системі закупівель Prozorro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-12-31-002998-c.

Тендер відмінено відповідно до пункту 1 частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутність подальшої потреби у закупівлі послуги), оскільки закупівля здійснювалась ДП «АМПУ» відповідно до наказу МІУ від 29 травня 2020 року № 331 «Про підготовку до здійснення державно-приватного партнерства в межах п’ятого термінала ДП «МТП „Чорноморськ“, а враховуючи зміни до нього від 18 березня 2021 № 123 — буде здійснюватись міжнародними фінансовими інституціями.

Як прокоментував керівник ДП „АМПУ“ Олександр ГОЛОДНИЦЬКИЙ: «ДП „АМПУ“ вдячне міжнародним та вітчизняним учасникам за участь у тендері. Впевнений, що участь ЄБРР сприятиме підвищенню рівня довіри потенційних інвесторів до проєкту.При цьому, участь ЄБРР дозволить також заощадити державні кошти“.

повідомляє АМПУ