Митниця та СБУ затримали контейнер з контрабандними цигарками з ОАЕ у Чорноморському рибному порту

Працівники Координаційно-моніторингової та Одеської митниць, спільно з правоохоронними органами, попередили сьогодні чергову спробу ввезти в Україну партію контрабандних сигарет.

Вантаж прибув до Чорноморського рибного порту, переміщувався з Єгипту, а відправником значилася компанія з Об’єднаних Арабських Еміратів. Отримувати його мала українська фірма. У товаросупровідних документах відправник зазначив вміст вантажу – “пластикові столи”, проте під час митного огляду з використанням сканеру з’ясувалося, що вантаж містить біля 1000 коробов з сигаретами.

Як повідомила Служба безпеки України, оперативники спецслужби виявили нелегальний вантаж у контейнері, який прибув з однієї з країн Перської затоки. Цигарки були приховані серед товарів народного вжитку, які були зазначені у супровідних документах.
Наразі огляд, розвантаження та підрахунок сигарет триває.

Операція із виявлення нелегального вантажу проводилась УСБУ в Одеській області спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України, Одеською митницею та прикордонниками.

Рекордне затримання сигарет в порту “Чорноморськ” є черговою вдалою операцію в з перекриття каналу контрабанди тютюнових виробів з ОАЕ.