Rolls-Royce дистанційно оцінив ремонт азимутальної гвинто-стернової колонки на судноремонтному підприємстві «Юг-Судоремонт»

На судноремонтному підприємстві «Юг-Судоремонт» завершується докова частина ремонту буксиру Marshall, пр. TG19, на замовлення компанії «Рейдовий термінал Конкорд».

Фахівці «Юг-Судоремонт» виконали унікальну роботу – ремонт азимутальної гвинто-стернової колонки Rolls-Royce, що зазвичай виконується виключно за участю та під наглядом виробника пристрою. Цього разу обмеження карантину не дозволили представникам Rolls-Royce прийняти участь в терміновій роботі. Представник замовника підкреслив високу якість та оперативність робіт фахівців «Юг-Судоремонт» під керівництвом Сергія Бурковця.

Відповідальна робота Миколаївських судноремонтників дозволила запобігти простою судна та затримкам в роботі компанії «Рейдовий термінал Конкорд».

Проєкт TG19 – це багатоцільовий буксир арктичного класу потужністю 3650 кВт, призначений для буксирування суден й плаваючих морських споруд, проведення допоміжних операцій у акваторії порту, участі в операціях з ліквідації розливу нафти та в боротьбі з вогнем, перевезення загальних вантажів на палубі тощо.

Це один з найсучасніших буксирів, що спроєктований в «Морському Інженерному Бюро» (Одесса). Під час проєктування буксирувальні випробування моделі виконувались в дослідному басейні Національного Університету Кораблебудування ім. адм. Макарова (Миколаїв). Судно побудоване на верфі HAT-SAN Shipyard (м. Ялова, Туреччина) та введено в експлуатацію 25 липня 2018 року. 

Повідомляє Миколаїв – місто корабелів