З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Держгеокадастру у Запорізькій області прийняли до опрацювання з інших областей 6 128 проектів землеустрою, з яких на сьогодні опрацьовано 6 021. Позитивну оцінку експертів отримали 4 765 проектів (79%), негативну – 1 256 (21%).

За цей період на погодження до інших областей фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області направили 5 699 проектів, з яких опрацьовано 4 865. Позитивну оцінку експертів отримали 3 842 проектів (79%), негативну – 1 023 (21%).

У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 30 осіб.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.