Верховна Рада частково змінила склад Кабінету Міністрів України

Верховна Рада звільнила Іллю Ємця з посади голови Міністерства охорони здоров’я України, а Ігоря Уманського з посади міністра фінансів. За звільнення Ємця проголосував 271 народний депутат.

Водночас за звільнення Уманського проголосували 249 нардепів.

На заміну Ємцю розглядають кандидатуру голови Одеської обласної державної адміністрації часів Порошенка Максима Степанова.

Верховна Рада України відхилила призначення Сергія Марченка головою Мінфіну. Призначення Марченка підтримали 223 народні депутати за необхідності 226 голосів.

Також Рада не змогла призначити Максима Степанова міністром охорони здоров’я. За це рішення проголосували лише 217 нардепів.

Також Президент України Володимир Зеленський відкликав з Ради питання про призначення Ольги Буславець главою Міненерго. Про це заявив спікер Ради Дмитро Разумков.

“Надійшов лист Президента України в доповнення до листа від 29 березня 2020 р № 01-01 / 227. Прошу виключити з порядку денного позачергового засідання Верховної Ради України питання про призначення Буславець міністром енергетики та захисту довкілля України. Тому це питання знімається з порядку дня”, – зазначив спікер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на посаду міністра енергетики пропонують призначити Буславець.