Дмитро Кулеба і глава МЗС Індонезії домовилися поглиблювати торговельні та політичні відносини

30 березня Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ Республіки Індонезія Ретно Марсуді.

«Захист та підтримка громадян України, які нині перебувають в Індонезії, в моєму пріоритеті. Розраховую на взаємодію з вами з цього питання», – заявив Дмитро Кулеба.

Міністр також висловив вдячність індонезійській стороні за рішення не застосовувати санкції щодо громадян України, у яких збігає термін документів на перебування в Індонезії, але вони не можуть виїхати через обмеження транспортного сполучення.

Дмитро Кулеба наголосив, що Індонезія є важливим партнером України у регіоні Південно-Східної Азії та одним з його лідерів. У цьому контексті він окремо відзначив зростання обсягів двосторонньої торгівлі, які за підсумками минулого року перевищили 1 млрд дол. США. Міністри домовилися спільно працювати над подальшим розвитком торгівлі між країнами.

При цьому очільник українського зовнішньополітичного відомства відзначив прагнення України налагодити більш тісну політичну співпрацю з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН).

Міністр підкреслив готовність України вітати в Києві Президента Індонезії та поновив запрошення Міністру закордонних справ Індонезії відвідати Україну у зручний час.