Міська влада просить АМПУ розмістити об’єднану структуру Ренійської, Ізмаїльської і Усть-Дунайської філій в Ізмаїлі

28 січня, під час засідання виконкому було погоджено звернення Ізмаїльської міськради до Міністерства інфраструктури України та до держпідприємства «Адміністрація морських портів України» (АМПУ). Офіційний лист складено на ім’я керівників зазначених структур – міністра інфраструктури України Владислава Криклій та т.в.о. глави ДП «АМПУ» Олександра Голодницького. Повідомляє https://bessarabiaua.media/.

«На території Ізмаїла розташований ряд великих підприємств морегосподарського комплексу – УДП, Ізмаїльський морський торговельний порт, філія АМПУ, центр регулювання руху суден філії «Дельта-Лоцман» (структурний підрозділ АМПУ).

Громада нашого міста зацікавлена ​​в розвитку і ефективній роботі цих підприємств. Акцентуємо, що портова сфера відіграє важливу роль в житті Ізмаїла. Це не тільки робочі місця, надходження до місцевого бюджету і розвиток міської інфраструктури. Це ще й важливий для громади визнаний статус Ізмаїла-портового міста.

В кінці 2019 року ДП «АМПУ» анонсувала стратегічний проект переходу до європейської моделі порт-лендлорд, створення механізмів комплексного вирішення проблем портів, частиною якого є, оптимізація систем управління шляхом скорочення кількості філій АМПУ відповідно до географічного розподілу портів. Відповідно до цього планується об’єднати Ренійський, Ізмаїльський і Усть-Дунайський філії держпідприємства «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

У зв’язку з вищевикладеним Ізмаїльський міськрада звертається з пропозицією розмістити центральний офіс нової створюваної структури АМПУ в Ізмаїлі, що цілком відповідає плану соціально-економічного розвитку міста, який є центром українського Придунав’я, його важливим транспортним вузлом. Має розвинену економічну, соціальну інфраструктуру, бере участь в проектах міжнародного співробітництва ».