У Водолазній школі Збройних Сил України завершила навчання та успішно склала іспити друга група курсантів

У Водолазній школі Збройних Сил України завершила навчання та успішно склала іспити друга група курсантів. Про це повідомила Школа Військових Водолазів у соцмережі.

“Сьогодні ми розкажемо і покажемо трохи такого, що не з’являлось в офіційних військових пресрелізах. 

Флот – це традиції, а у водолазів і поготів існують власні ритуали) Отож і день випуску був не просто врученням водолазних книжок. Командир шикує особовий склад, вітає майбутніх водолазів, на столі з’являється торт з емблемою Школи.

Але ж водолази не шукають легких шляхів – древній водолазний ніж НВ-2, яким належало розрізати торт, летить прямісінько в море, і залягає на глибині восьми метрів! А командир доводить наступне: “Хлопці, ваш перший бойовий спуск поза стінами школи відбудеться тут і зараз! Водолазне спорядження отримати, водолазні станції розгорнути, страхуючий… забезпечуючий… до пошуку ножа приступити!”

І ось вже новоспечені водолази без метушні спускають під воду двох товаришів, і приступають до пошуку галсовим методом. Та на цьому сюрпризи не закінчуються: на грунті хлопців чекає ще одна несподіванка – стара “піратська” скриня з шампанським (звичайно, безалкогольним))), яку особисто підготував для курсантів заступник командира Школи.

Як і належить, ніж швидко знайдено, скриню піднято на поверхню, тепер можна і святковий водолазний торт скуштувати!))”