Андрій Гайдуцький — доктор економічних наук, має понад 15 років фахового досвіду в макроекономіці, макрофінансах, банкінгу, корпоративному управлінні та залученні інвестицій. Тривалий час працював на керівних посадах у комерційних та державних банкахта Фонді державного майна України

Дмитро Гончарук понад 10 років займав керівні посади в підприємствах державного та приватного сектора, зокрема й у морській галузі. Має експертизу в підвищенні ефективності управління активами та операційної діяльності.

Андрій Гайдуцький та Дмитро Гончарук замінять в Наглядовій раді Дмитра Барінова та Тараса Троцького, повноваження яких були припинені згідно з Наказом Міністерства інфраструктури від 28 грудня2019 року.

Планується, що протягом січня буде обрано нового Голову Наглядової ради ДП «АМПУ» та внесені відповідні зміни до складу її комітетів.

 

Довідково:

Наглядова рада ДП «АМПУ» була створена в лютому2019 року. Зараз до її складу входять три незалежні члени —Патрік Верхувен (Patrick  Verhoeven, Бельгія), Вольфганг Хуртієнне (Wolfgang Hurtienne, Німеччина), Ян ван Схонховен (Jan van Schoonhoven, Нідерланди), а також три представника держави – виконавчий директор Офісу реформ КМУ Антон Ященко, та новобрані представники Андрій Гайдуцький та Дмитро Гончарук.

Згідно зі статутом ДП «АМПУ» та Положенням Міністерства інфраструктури України про Наглядову раду ДП «АМПУ», Наглядова рада – це орган, що регулює діяльність Голови ДП «АМПУ», оцінює пропозиції щодо розвитку підприємства у відповідності до чинного законодавства, контролює фінансово-господарську діяльність ДП «АМПУ».