В Миколаєві на базі Навчального центру ВМС ЗСУ розпочалась підготовка комендорів катерів типу “Island”

В Миколаєві на базі 198 Навчального центру ВМС ЗС України розпочався курс підготовки комендорів катерів типу “Island”. Навчання проходить з метою вдосконалення фахової підготовки майбутніх фахівців артилерійських установок.

За період підготовки військові пройдуть курс навчання за такими напрямками як експлуатація системи озброєння, прицілювання і ведення вогню, матеріально-технічна база, а також здобудуть навички під час відпрацювання завдань за призначенням в умовах наближених до бойових та під час імітації безпосереднього зіткнення з противником. Велика увага також приділятиметься технічному обслуговуванню зброї та вирішенню можливих нештатних ситуацій, техніці безпеки та особливостям поводження з боєприпасами.

Керівник учбового місця старший інструктор відділу підготовки капітан 3 рангу Олександр Дмитрієв відмітив, що незважаючи на терміни та навантаження підготовки, військові з легкістю опановують визначений об’єм теоретичних матеріалів та практичних вправ і тому обов’язково впораються з поставленими завданнями.