Подальша доля танкеру Delfi вирішиться до 25 січня – голова Одеської ОДА

В Одеській обласній державній адміністрації обговорили ліквідацію наслідків аварії, пов’язаної з танкером Delfi. Засідання проходило під головуванням керівника ОДА Максима Куцого за участю представників Адміністрації морських портів України, Капітанії Одеського порту, департаментів Одеської міськради, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Держекоінспеції.

Наразі проведено водолазний огляд танкеру. Результати дослідження експерти нададуть до 15 січня.

«Беручи до уваги висновок водолазів, власник судна вирішить — підіймати танкер та буксувати до найближчих портів чи розпилювати на метал. Ми очікуємо, що він озвучить своє рішення до 25 січня. Тоді в нас буде чітке уявлення, скільки часу піде на повну ліквідацію наслідків аварії», — зазначив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

Нагадаємо, кораблетроща танкеру Delfi сталася 22 листопада 2019 року. Напередодні вночі судно у шторм зірвало з якорю в Одеському заливі та віднесло до пляжу «Дельфін», де воно сіло на міль. Спільними зусиллями ОДА, Одеської міської ради, прикордонників, водолазної служби, ДСНС та військових екіпаж танкеру в кількості трьох осіб вдалося евакуювати.