2017-09-06 12:46:55

Не виключено, що оголошення вироку може початися ранішеСудова колегія міського суду Чорноморська у вівторок, 5 вересня, завершила слухання у справі 2 травня (в частині подій на Грецькій площі Одеси).
Після дебатів прокурорів, адвокатів і підсудних головуючий на процесі суддя Олег Семенов і члени колегії пішли в дорадчу кімнату для винесення вироків.
"Рішення по даній кримінальній виробництву буде оголошено до 15 вересня", – зазначив О.Семенов.
На слуханнях адвокати підсудних заявили про недостатність доказів провини їх підзахисних і просили суд виправдати обвинувачених.
У свою чергу сторона обвинувачення вважає вину фігурантів доведеною і просить призначити суворе покарання 19 фігурантам кримінальної справи. Їм інкримінується вчинення злочинів за ознаками ч. 2 ст. 294 – "Масові заворушення, що призвели до загибелі людей або інших тяжких наслідків" і ч. 2 ст. 263 "Незаконне поводження зі зброєю" Кримінального кодексу України. 
Зокрема, Сергія Долженкова на прізвисько "Капітан Какао" пропонується засудити до 15 років позбавлення волі. Інших обвинувачених, які перебувають разом з ним під вартою (Євгенія Мефьодова, Максима Сакауова, Владислава Романюка та Сергія Корчинського), держава хоче відправити за ґрати на 12 років. Для тих, хто перебуває на свободі, вимагають 8, 9 і 10 років.