2017-09-06 11:56:05

Темою зустрічі стала можливість реконструкції та модернізації траси М28 Одеса-ЮжнийГолова адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков провів переговори з питання реконструкції траси М-28 Одеса-Южний
У понеділок, 4 вересня, голова адміністрації зустрівся з представниками OCDI. Організація займається дослідженням проектів з розвитку портів для японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). Як повідомили в прес-службі порту, темою зустрічі стала можливість реконструкції та модернізації траси М28 Одеса-Южний. Крім того обговорювали будівництво естакад та шляхопроводів на ній.
«Україна розташована у важливій позиції з географічної точки зору. Тож функціональне вдосконалення існуючої інфраструктури та створення нової матиме досить вагомий вплив на економіку регіону в цілому» – зазначив Максим Широков, начальник адміністрації морського порту «Южний».
Нагадаємо, компанія JICA розробляє проект стратегії розвитку портів України. Перша зустріч з експертами агентства в рамках цього проекту відбулася ще 8 листопада 2016 року в Міністерстві інфраструктури. А в лютому представники JICA презентували в Міністерстві інфраструктури попередні результати дослідження транспортної системи та логістики Південного регіону України.