2017-09-06 13:23:26

Зловмисники за даними поліції завдали збитків державі на суму в 2 млн гривеньСпівробітники Департаменту захисту економіки Нацполіціі спільно з ГПУ і ДПСУ викрили злочинну схему незаконного збагачення митників Одеського морського торгового порту.
Як повідомляють у прес-службі відомства, було встановлено, що чиновники Держфіскальної служби, за попередньою змовою з представниками одного з місцевих підприємств та працівниками відділу протидії митним правопорушенням, складали свідомо фіктивні документи про огляд контейнерів з вантажами, вносячи недостовірні відомості про найменування товару.
"В кінці серпня на території Одеського морського торгового порту було проведено розмитнення вантажу, одержувачем якого є одне з підприємств міста. Правоохоронці встановили, що правопорушники внесли завідомо неправдиву інформацію в декларації розмитнення товарів, зменшивши сплату обов’язкових митних платежів, чим завдали збитків державі на суму в 2 млн гривень", – зазначено у повідомленні.
Крім того, під час санкціонованих обшуків на території Одеського морського торгового порту виявили три контейнери з одягом відомих світових виробників, які були ввезені на територію країни поза митним контролем.