Ще один покинутий екіпаж: 15 українських моряків залишені судновласником біля Венесуели, капітан відключив засоби зв’язку

2017-03-02 12:49:50

Капітан в даний час відключив команді все суднові засоби зв’язку, їжі і води залишилося всього на кілька днів – повідомляють родичі моряків15 громадян України, з 19.12.2016 року перебувають на судні Pan Prosperity, IMO 9125152, яке вже більше місяця стоїть біля берегів Боліваріанської Республіки Венесуела недалеко від Puerto la Cruz (Anchorage of GUANTA ANCH). Судно заарештували за технічно несправний стан, і відбуксирували на рейд. Компанія відмовилася від теплохода і команди, і залишила їх без постачання і провізії. Капітан в даний час відключив команді все суднові засоби зв’язку, їжі і води залишилося всього на кілька днів.
Про це повідомляють у БФ "Ассоль" з посиланням на родичів мореплавців, які звернулися до фонду 1 березня.
У фонді повідомляють, що надали заявникам юридичні консультації та роз’яснили можливі шляхи врегулювання ситуації, що виникла. Також в БФ розповіли, що  направили звернення в адміністрацію прапора судна та іноземним партнерам "Ассоль" з проханням допомогти екіпажу постачанням і сприяти поверненню моряків додому. Про ситуацію також проінформовані дипломатичні служби України та кроїнгове агентство, відправлена ​​претензія роботодавцю.