Російські підрядники керченського “Заливу” скаржаться на невиплату зарплати

2017-08-31 15:30:55

Фірма зайшла на завод кілька місяців тому, але вже зараз її співробітники скаржаться на невиплату заробітної плати і обман з боку керівництва.



Позаштатним працівникам суднобудівного заводу «Залив» вже більше двох місяців не виплачують заробітну плату.
Керченський суднобудівний завод «Залив» співпрацює з різними фірмами в області виконання певних контрактів. Одним з таких підприємств недавно стало ТОВ «Жілкапремонт» з Благовещенська (РФ). Фірма зайшла на завод кілька місяців тому, але вже зараз її співробітники скаржаться на невиплату заробітної плати і обман з боку керівництва.
«Ми працюємо вже більше двох місяців, а зарплати все немає. Нас приїхало понад 40 осіб, кому-то вислали гроші родичі і вони поїхали додому. Частина людей залишилася », – розповіли співробітники виданню kerch.info.
Як виявилося, влаштовуючись на роботу, вони підписали контракт, вказали банківські реквізити і їм пообіцяли регулярну заробітну плату (два рази на місяць). Однак за фактом чоловікам вдавалося отримати грошові кошти готівкою і далеко не в повному розмірі.
«Платили якісь гроші, щоб вистачало на предмети першої необхідності і їжу. Повну заробітну плату не виплачували », – зазначають постраждалі.
Директор фірми В’ячеслав Чащин, за словами робітників, посилається або на відсутність грошей, або на неякісне виконання робіт.
Заступник директора з безпеки по роботі з персоналом заводу «Залив» Віталій Зімін, в свою чергу зазначає, що керівництвом заводу регулярно здійснюється всі необхідні виплати безпосередньо фірмі, тобто ТОВ «Жилкапремонт». Фірма-підрядник уже самостійно проводить розрахунок зі своїми співробітниками.
«Якщо робітники не отримали гроші, значить або неякісно була виконана робота, або якісь організаційні заминки всередині фірми», – сказав Зімін.
Він зазначив, що у нових фірм, які тільки починають співпрацювати з заводом, часто на етапі адаптації відбуваються затримки в роботі і це нормальне явище.
Робітники вже зверталися в усі можливі інстанції і правоохоронні органи, але ніде їм не надали ніякої фактичної допомоги – відзначає видання.

Це не єдине підприємство в окупованій Керчі, де працівників поставили у важкі умови. Нагадаємо, Керченський завод окупанти перевели на "триденку", бо не можуть забезпечити працівників роботою, а незгодних обіцяють звільнити.