2017-08-31 16:51:04

З 11 липня керівництва на підприємстві фактично немає – розповіли в профкоміЗ 10:00 у четвер, 31 серпня, співробітники підприємства «Океан-Судноремонт» вийшли на площу до прохідної суднобудівного заводу «Океан», на території якого вони працюють, щоб розповісти журналістам про свої проблеми.
– Заборгували по заробітній платі – ну і народ зібрався – розповіли заводчани. Звернення за підписами співробітників заводу направили до інспекції з праці про порушення трудових прав.
За словами заводчан, заборгованість існує за договорами підряду за липень місяць. В кінці серпня виплат все ще немає.
"Найгірше, що немає на руках договорів підряду. Люди їх підписали, віддали на підпис начальству, а назад не отримали. Акти виконаних робіт взагалі відсутні і не підписані. Тому ось проблема" – розповіли заводчани.
"За договором підряду до 20-го числа повинні розрахуватися з усіма. А зараз керівництво ні трубку не бере, нічого. До 11 липня вони перебували на підприємстві, потім прокуратура зацікавилася по виплатах зарплати і за договорами … Обіцяли людям, але до сих пір не розплатилися. Сьогодні на судноремонті одне судно стоїть, яке люди обслуговують, разові замовлення є … – продовжив голова профкома.председатель профспілки ПАТ «НСЗ «Океан» Анатолій Нємов.
За його словами, звернення до в.о. керівника підприємства Бориса Перемежного результату не дали. Пенсії люди можуть собі оформити тільки через суд т.к.документи по заводу передані в архів, необхідні форми заводчанам не підписують.
Проте, незважаючи на всі обурення, після мітингу люди знову вирушили на завод працювати. За словами одного з «океанівців», у них просто немає іншого виходу.
за матеріалами korabelov.info