«Дослідно-проектний центр кораблебудування» відремонтує фрегат «Гетьман Сагайдачний»

Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» уклало з Міністерством оборони України державний контракт на проведення комплексу ремонтно-модернізаційних робіт флагмана Військово-Морських Сил Збройних Сил України фрегаті «Гетьман Сагайдачний».

Про це повідомив “Укроборонпром”.

Згідно з держконтрактом роботи проходитимуть у кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосереднього його ремонту та модернізації.

«Роботи подібного обсягу та складності для кораблів такого класу не виконувало жодне підприємство за весь період незалежності України. Саме тому для успішної реалізації проєкту Дослідно-проектний центр кораблебудування кооперується з іншими українськими підприємствами – лідерами оборонно-промислового комплексу та суднобудування країни. Йдеться про Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», Державне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод» (обидва входять до складу Укроборонпрому), Суднобудівельно-судноремонтний завод «Нібулон» та інші підприємства», – відзначив директор-генеральний конструктор ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» Вадим Борисов.