Бойові кораблі України та Франції провели спільні тренування

Кораблі Військово-морських сил України та Франції провели спільне тренування в акваторії Чорного моря.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на ВМС ЗС України.

У Чорному морі середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» флоту України разом із фрегатом Франції «Auvergne» провели тренування типу PASSEX.

Метою заходу було підтримання безпеки в Чорноморському регіоні, вдосконалення навченості та взаємосумісності екіпажів кораблів двох країн.

Окрім надводних бойових одиниць, від французької сторони до навчань залучався корабельний транспортно-бойовий гелікоптер NH-90.

Під час відпрацювання елементів тактичного маневрування особовим складом кораблів було проведено низку спільних тренувань.

Зокрема, ведення нічного сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку тощо.

Основну увагу приділили підвищенню взаємосумісності та злагодженості дій екіпажів.

Крім того, на борту «Юрій Олефіренко» було відпрацьовано тренування з надання допомоги аварійному кораблю із висадкою аварійно-рятувальної групи французького фрегата.

Варто відзначити, що комунікація між екіпажами кораблів здійснювалась виключно англійською мовою відповідно до міжнародної системи сигналів MTP.

Нагадаємо, 24 грудня до одеського порту зайшов новий військовий корабель «Auvergne» Військово-морських сил Франції класу «Aquitaine». Даний тип кораблів призначений для протичовнової оборони, знищення надводних кораблів та нанесення ударів по наземним об’єктам противника.