Корабель Морохорони спеціального забезпечення «Титан» завершив доковий ремонт

Корабель Морської охорони спеціального забезпечення «Титан» повернувся в пункт постійного базування після докових робіт.

Про це інформує Мілітарний.

До Одеси буксир-рятувальник «Титан» повернувся з Миколаїва вже у однострої та символіці Морської охорони Державної прикордонної служби України, з бортовим номером «BG-60».

Під час докових робіт корабель було пофарбовано, здійснено нанесення зовнішніх розпізнавальних знаків державної належності та інших стандартних супутніх робіт.

Проведено ремонт стаціонарної установки водяного та пінного пожежогасіння, яка використовується у разі надання допомоги кораблям та суднам при пожежі. Також відремонтовано бортовий вантажний кран-маніпулятор судна.

У серпні Морохорона замовила ремонт корабля спеціального забезпечення «Титан» вартістю понад 4 млн гривень. В аукціоні перемогло товариство з обмеженою відповідальністю «Сервісне підприємство «Техфлот».

«Титан» був переданий Морській охороні Державної прикордонної служби у червні 2021 року.

У 2018 році корабель проходив ремонт, тоді він знаходиться на балансі адміністрації морського порту Чорноморськ.

В ході ремонтних робіт на базі Іллічівського судноремонтного заводу (ІСРЗ) був оновлений корпус судна, суднові пристрої, системи та механізми електроустаткування.

Морський буксир «Титан» було побудовано у 1974 році в Норвегії. У 2004 році була проведена реновація корпусу на рівень 3SS.