В Україні сформоване сприятливе правове середовище для залучення інвестицій бізнесу в розвиток інфраструктури,- Ірина Новікова

За оцінкою Світового банку в Україні сформоване сприятливе правове середовище для залучення інвестицій бізнесу в розвиток інфраструктури держави.

Про це розповіла заступник Міністра економіки України Ірина Новікова сьогодні, 10 грудня, під час онлайн семінару з питань переваг державно-приватного партнерства, який  відбувся в рамках проекту Світового банку “Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні” за підтримки Уряду Великобританії. Семінар об’єднав близько 250 представників громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування.

“Державно-приватне партнерство в Україні за останні кілька років стало одним із найбільш перспективних інструментів залучення інвестицій. Було проведено ряд успішних реформ та нововведень щодо приведення у відповідність діючого законодавства в сфері ДПП до міжнародних стандартів та практик. Державно-приватне партнерство дозволяє реалізувати пріоритетні та  соціально-важливі інфраструктурні проекти, а також сприяє покращенню бізнес-клімату в Україні”, – зазначила заступник Міністра економіки України Ірина Новікова.

Також вона додала, що важливим результатом реалізації першої фази проекту Світового банку є посилення інституційної спроможності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в частині ініціації, підготовки та реалізації проектів ДПП.

Під час семінару представники Світового Банку розповіли про потенціал державно-приватного партнерства для підвищення якості життя в Україні, зокрема про важливість залучення приватного бізнесу у розвиток соціальної та економічної інфраструктури на умовах ДПП.