“Нібулон” підписав договір з ОСЕА на будівництво 5 швидкісних катерів типу OCEA FPB 98 MKI для прикордонної служби України

Про це повідомив генеральний директор ТОВ СП “Нібулон”, Олексій Вадатурський у соцмережі.

“Сьогодні відбулася насправді дуже велика подія в моєму житті, житті нашої компанії та всієї України. Саме цього дня вирішилося питання локалізації будівництва швидкісних катерів для прикордонної служби на потужностях нашого підприємства, що безперечно має посилити обороноздатність і захист України. В онлайн-форматі відбулося урочисте підписання Договору про будівництво 5 швидкісних катерів типу OCEA FPB 98 MKI для прикордонної служби України. Як аграрій, я щиро пишаюся, що цей важливий для усієї України проєкт реалізує ТОВ «Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» – відокремлене юридичне підприємство.
Щоб заслужити таку високу довіру до нашої компанії з боку держави та міжнародних партнерів, отримати можливість будувати військові катери для українських прикордонників, заводу фактично знадобилося 7 років комплексної кропіткої праці.” – повідомив О.Вадатурський.

“Я переконаний, що це справді велика подія, до якої Україна йшла майже 3 роки. Починаючи із міжурядової рамкової угоди між Україною та Францією у Парижі 2019 року, ратифікації міжурядової угоди 2020 року, угоди МВС і ДПС з ОСЕА 2020 року, меморандуму між ОСЕА та нашою компанією, а також численними дипломатичними перемовинами, – і закінчуючи сьогоднішнім підписаним Договором про будівництво швидкісних патрульних катерів на українському заводі.
Тож поки у Франції на потужностях ОСЕА повним ходом іде будівництво 15 патрульних катерів, ще 5 суден типу OCEA FPB 98 MKI в Україні збудує саме наш завод.” – додав він.