Розпочала свою роботу група з юридичних та фінансових питань Дунайської Комісії

Посол України в Угорщині Любов Непоп в якості Голови Дунайської Комісії відкрила сьогоднішнє засідання робочої групи з юридичних та фінансових питань, яке традиційно проводиться напередодні чергової сесії ДК.

“У зв’язку з обмеженнями, пов’язаними із боротьбою з розповсюдженням пандемії коронавірусу COVID-19, засідання проводиться в гібридному форматі – з особистою присутністю окремих членів делегацій в залі засідань ДК, а також віддаленим під’єднанням інших делегатів за допомогою системи відеоконференції, – написала Любов Непоп на своїй сторінці у Фейсбук.

– Побажала учасникам плідних дискусій та ефективної роботи з підготовки проєктів рішень 96-ї сесії ДК, адже нинішнє засідання важливе для підготовки проєкту бюджету ДК на 2022 рік, в якому завершується черговий 3-х річний мандат співробітників Секретаріату ДК. Стабільна робота Секретаріату та якісно сплановане фінансування усіх аспектів діяльності ДК на основі чинних регламентів і процедур є запорукою виконання завдань, окреслених планом роботи ДК на 2022 рік”.

Газета “Дунаєць”