ДП «МТП «Чорноморськ» відкрив другий в’їзд на територію поромного комплексу

Підприємство забезпечило відкриття додаткової дороги для руху вантажівок із траси Чорноморськ-Одеса (М-27) на ділянці РК4+91-ПК6+00.

Рух транспорту на цій ділянці був закритий з березня 2021 року патрульною поліцією в Одеській області на невизначений термін, внаслідок зупинки робіт на будівництві мостового переходу через Сухий лиман та демонтажу частини шляху. Даний факт негативно впливав на діяльність Спеціалізованого паромного комплексу ДП «МТП «Чорноморськ» в цілому, внаслідок зменшення добової пропускної спроможності комплексу, збільшення часу обробки суден, не виконання розкладу суден-паромів.

– Наразі практично досягнута межа пропускної спроможності єдиної прохідної поромного комплексу, адже кількість вантажівок, які йдуть через неї, збільшується, – каже в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов. – Тому відкриття додаткової дороги, стало вирішенням проблеми насиченого трафіку не тільки через другу прохідну паромного комплексу, а й на ділянці автошляху Чорноморськ-Одеса в районі район АЗС «Socar», що зменшить незручності для мешканців міста Чорноморськ та Одеської області, які створювалися через постійні затори на автошляху М-27 біля центральної прохідної поромного комплексу.

– Додатково виражаємо подяку керівникові служби автомобільних доріг в Одеській області Рибалко Д.І., начальнику патрульної поліції в Одеської області Хмарук Д.В., меру міста Чорноморьск Гуляєву В.О. та залученим колегам, які приймали участь у вирішенні цього питання, – зазначив Олександр Попов.

Слід відзначити, що через єдину прохідну терміналу щомісяця проходило близько 8,5 тисяч ТІРів вагою до 30 тонн. Тепер навантаження зменшиться вдвічі, а додаткова дорога дозволить пришвидшити прохідність вантажного транспорту на територію комплексу та з неї.

Повідомляє Чорноморський морський порт