Регістр судноплавства України передав надання послуг з технічного нагляду за малими суднами до “уповноважених організацій”

За ініціативи Морської адміністрації, з метою розширення географії надання послуг, зменшення часових рамок та для виключення корупційних ризиків, Регістром судноплавства України здійснюються заходи з оптимізації процесу надання послуг з технічного нагляду за малими суднами.

Про це повідомив Регістр судноплавства України.

“У зв’язку із збільшенням випадків поширення недостовірної інформації, Регістр судноплавства України роз’яснює особливості процесу технічного нагляду за малими суднами.

На сьогоднішній день, підприємством укладено договори з визнаними ним організаціями, які за дорученням та від імені Регістра судноплавства України мають право на проведення безпосередньо технічних оглядів малих суден.

Таким чином, ви маєте можливість звернутися із заявкою на надання послуг з технічного нагляду за малим судном як до Регістра судноплавства України, так і до уповноважених ним організацій.

Підкреслюємо, що у будь-якому випадку, послуги з технічного нагляду за малими суднами надаються, а документи оформлюються виключно Регістром судноплавства України.” – йдеться у повідомленні.