«Нібулон» завершив п’ятий сезон водних пасажирських перевезень 2021

Цього року компанія перевезла більше 22 тисяч пасажирів Дніпром, Південним Бугом та Дніпровсько-Бузьким лиманом.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Усього  за сезон здійснено 715 рейсів. За весь час роботи пасажирський флот «НІБУЛОНа» перевіз більше 120 тис. пасажирів.

Цього  сезону компанія відродила рейси Дніпром, першим запустивши маршрут Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань. А восени «Нібулон» вдруге запустив прогулянковий маршрут вихідного дня до Ковалівського лісу.
Найпопулярнішими ж стали рейси до Кінбурнської коси, куди цього року можна було дістатися з Миколаєва та Очакова.

Попри чималий попит на пасажирський водний транспорт сьогодні в Україні на регулярних рейсах працює усього 4 судна на підводних крилах.

У сезоні 2021 компанія долучилася до проєкту Державного агентства з розвитку туризму щодо вивчення попиту і можливості відновлення регулярних туристичних маршрутів. У вересні «Нібулон Експрес-1» виконав тестові рейси із фокус-групами з Києва до Канева.

За підсумками проєкту розробляються рекомендації щодо подальшої реалізації програми туристичних водних маршрутів Дніпром. Сподіваємось, що у новому сезоні судноплавства відбудеться повноцінний запуск туристичних маршрутів із Києва та інших міст на Дніпрі, що неодмінно дасть поштовх до розвитку туристичної інфраструктури та водних пасажирських перевезень в Україні.