Уже цього року українські моряки зможуть користуватися безпечними та зручними державними електронними сервісами – Кубраков

Про це повідомив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час Конгресу місцевих та регіональних влад.

На заході також присутній Президент України Володимир Зеленський який перебуває з робочим візитом в Одесі.

Серед іншого Олександр Кубраков відзвітував Президенту про успіхи у розвитку держравних сервісів для моряків:

“Кілька місяців тому ми розпочали масштабний процес перезавантаження роботи державних сервісів для моряків. Влітку СБУ, спільно з Мінінфраструктури, викрили злочинну схему у сфері сертифікації моряків, яка приносила її ініціаторам 150 млн доларів незаконного прибутку щороку.

Наразі реєстри вже повернуто державі, їх цілісність відновлено. Уже цього року українські моряки зможуть користуватися безпечними та зручними державними електронними сервісами. У листопаді в українських моряків буде можливість підтвердити кваліфікацію через міжнародну систему CES-тестування — завдяки співпраці з проєктом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», – повідомив Міністр.

Також він повідомив, що у парламенті наразі очікують розгляду 11 законопроєктів, які стосуються модернізації портів, ратифікації міжнародних конвенцій, захисту інтересів українських моряків, безпеки судноплавства тощо. Вірю, що вже найближчим часом народні депутати підтримають ці важливі для країни ініціативи.

Масштабні інвестиції в інфраструктуру — це ключ до розвитку регіону та всієї країни. Однак Велике будівництво — це не лише про логістику та транспорт. Це нове життя для туристичної інфраструктури.

Сьогодні на Конгресі був презентований проєкт реновації історичного центру Одеси. Наразі Державне агентство розвитку туризму працює над конкретними кроками, які зможуть залучити в Україну туристів. У висновку, ми отримаємо цілісний продукт, який посилить український Південь.