У Маріупольському порту розпочалася реконструкція гідротехнічної частини причалу №3

Наприкінці вересня у Маріупольському порту розпочалася реконструкція гідротехнічної частини причалу №3. Загальна кошторисна вартість будівництва, відповідно до затвердженої проектної документації, становить 153 866,314 тис. гривень, у тому числі вартість будівельно-монтажних робіт (відповідно до укладеного договору) – 147 420,48 тис. гривень.

В рамках виконання Плану розвитку Маріупольського морського порту, Маріупольська філія ДП «АМПУ» спільно з підрядною організацією – переможцем тендеру ТОВ «Маст-Буд» розпочинає проведення будівельно-монтажних робіт з реконструкції гідротехнічної частини причалу №3 Маріупольського порту. (Строк дії договору з підрядником – до 31 грудня 2022 року).

За словами начальника Маріупольської філії ДП «АМПУ» Сергія Гусакова, відновлення причалу №3 дозволить продовжити реалізацію масштабного проєкту з побудови перевантажувального кластеру агропромислових вантажів, що у перспективі підвищить конкурентні переваги Маріупольського порту, дозволить збільшити обсяги вантажопереробки збільшиться з 0,6 млн. тонн до 1 млн тонн на рік.