На відкритті південного офісу TUID (Турецько-Українська бізнес асоціація в Україні) турецький бізнес отримав запрошення до співпраці від ДП «МТП «Чорноморськ»

24 вересня в Одесі відбулося урочисте відкриття Південного представництва міжнародного союзу бізнесменів України та Туреччини (TUID).

На відкритті були присутні Надзвичайний та Повноважний посол Турецької республіки в Україні пан Ягмур Ахмет Гюльдере, глава Південного представництва TUID Айхан Акбаба, президент союзу TUID Бурак Пехліван, турецькі та українські бізнесмени, представники органів влади. Офіційне запрошення на захід від президента союзу TUID Бурака Пехлівана отримав і керівник  ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов.

ДП «МТП «Чорноморськ»  завжди був воротами українсько-турецького бізнесу, тому відкриття офісу TUID на півдні України, це найкращий майданчик для зустрічі з прямими імпортерами та експортерами турецького та українського бізнесу, для обговорення перспективних бізнес-проектів і співпраці.

– Я переконаний, що крім вже існуючих обсягів та номенклатур перевалки вантажів (цитрусових, клінкера та цементу) співпраця з турецькими виробниками і постачальниками може бути розширена в наступному маркетинговому році, а наші турецькі колеги  отримають надійних партнерів в особі ДП «МТП «Чорноморськ»,– каже Олександр Попов. – Сьогодні ми обговорили такі можливості і я запросив президента союзу TUID Бурака Пехлівана та главу південного офісу Айхан Акбаба (в минулому директора контейнерної лінії «Аркас») відвідати наше підприємство, ознайомитися з його можливостями та потенціалом, особливо у сфері контейнерних перевезень. Тому, користуючись нагодою, запрошуємо турецьких експортерів та імпортерів до співпраці із портом «Чорноморськ».

Відкриваючи представництво, Надзвичайний і Повноважний посол Турецької республіки в Україні пан Ягмур Ахмет Гюльдере зазначив, що об’єднавши бізнес обох країн, Туреччина і Україна матимуть величезні переваги, адже це буде якісно новий рівень партнерства. Турецькі бізнесмени вже успішно працюють в Одесі та Чорноморську, що говорить про те, що в Одеському регіоні створені прийнятні умови для розвитку бізнесу.

Повідомляє Чорноморський морський порт