Філія «Дельта-лоцман» успішно пройшла щорічний аудит Регістру судноплавства України

Наприкінці серпня філія «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» успішно пройшла щорічний аудит органу сертифікації Регістру судноплавства України.

Нагадаємо, що в травні 2020 року філія «Дельта-лоцман» отримала сертифікат відповідності системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Сертифікацію було проведено класифікаційним товариством Регістр судноплавства України. Наявність згаданого сертифікату необхідна для отримання дозвільних документів на проведення філією топографічних, геодезичних, промірних, а також днопоглиблювальних робіт.

Згідно з правилами, орган з сертифікації класифікаційного товариства Регістр судноплавства України, з метою контролю за дотриманням вимог, що підтверджені під час сертифікації системи управління якістю, проводить щорічні наглядові аудити.

Перший наглядовий аудит було проведено наприкінці серпня поточного року. 

Слід додати, що у серпні також було проведено аудит інтегрованої системи якості філії на відповідність вимогам 9001:2015, ISO 37001:2016 аудиторами департаменту внутрішнього аудиту апарату управління ДП «АМПУ».

Враховуючи вкрай відповідальне ставлення працівників філії до своїх службових обов’язків, підсумок проведеної роботи виявився очікуваним: обидві аудити пройдено успішно, в ході їх проведення невідповідностей встановленим вимогам не виявлено.