На DP World TIS-Pivdennyi заходить турецька контейнерна лінія Akkon Lines

Akkon Lines вперше запускає сервіс в Україні, обравши для суднозаходів саме DP World TIS Pivdennyi.

Відповідну угоду підписали генеральний директор термінала Ігор Жигора та генеральний директор AKKON Shipping Салім Ішил.

У партнерстві з турецькою контейнерною лінією DP World TIS Pivdennyi буде обслуговувати регулярний щотижневий Чорноморський сервіс Akkon Lines, який забезпечить пряме та швидке сполучення між терміналом та турецькими портами Амбарлі та Гебзе. Більш короткі та гнучкі маршрути пришвидшуватимуть морську логістику між DP World TIS Pivdennyi та Туреччиною та спрощуватимуть українському бізнесу вихід до решти турецьких портів, зокрема, Гемліка, Мерсіна та Аліаги. Як наслідок, українські вантажовласники зможуть отримати додатковий зручний доступ до середземноморських та північно-африканських ринків: румунського порту Констанци, іспанських Валенсії, Барселони та Кастельона, італійських Салерно та Генуї, туніських Сусса та Бізерте, алжирських Аннаби тощо.

Ігор Жигора, генеральний директор DP World TIS Pivdennyi, зазначив: “Ми з радістю вітаємо Akkon Lines в Україні та щиро дякуємо нашим турецьким партнерам за високу довіру до DP World TIS Pivdennyi. Наша співпраця є показником визнання України на міжнародному ринку та інтенсивного розвитку українського ринку у складний для галузі період пандемії. Ми зосередилися на розвитку мультимодальних перевезень, сучасної портової інфраструктури, інтегрованого клієнтського сервісу, і ця стратегія є успішною, що підтверджується цікавістю з боку міжнародних ліній та нарощуванням контейнерообігу навіть попри пандемію. Тож термінал продовжуватиме інвестувати у власні потужності, розвивати додаткові сервіси та мультимодальність, щоб пропонувати своїм клієнтам нові та ще більш якісні послуги“.

“Akkon Lines відкриває для себе Україну із надійним партнером – DP World TIS Pivdennyi, який є частиною портової групи DP World. Ми вперше виходимо на ринок України, яка є лідером за обсягами контейнерообігу на Чорному морі та має стратегічно важливе розташування. Ця співпраця надасть нам доступ до мультимодальної інфраструктури українських партнерів, включаючи мережу т.з. сухих портів та залізничних терміналів. Натомість до України Akkon Lines привнесе бездоганний сервіс та якість послуг за найвищими світовими стандартами, відкриваючи українському бізнесу можливості виходу до північно-африканських та середземноморських ринків. Філософія порто-центричної логістики DP World та їхнього контейнерного термінала в Україні нам щиро імпонує, тож переконані в успішності партнерства”, – прокоментував Ігор Богданов, директор AKKON Shipping Ukraine, агент AKKON Lines в Україні.