Велика Британія підтвердила незмінність перспективи оборонної співпраці з Україною

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс. Співрозмовники обговорили низку питань щодо поглиблення співпраці між Україною та Великою Британією в безпековій, оборонній і військово-технічній сферах.

Особлива увага під час зустрічі приділялася перспективним проектам з удосконалення можливостей Військово-Морських сил ЗСУ та сприяння у розбудові національної системи стійкості.

Роман Машовець наголосив на важливості розширення двосторонньої взаємодії задля зміцнення обороноздатності Української держави, а також надання практичної допомоги з боку Великої Британії.

Заступник керівника Офісу Президента детально поінформував Посла Великої Британії про перебіг подій на сході нашої країни.

Зі свого боку Мелінда Сіммонс підтвердила незмінність підтримки України Великою Британією у протистоянні агресії Російської Федерації. Посол наголосила на важливості якнайшвидшого інвестування в перспективні проекти для досягнення максимальної ефективності британської допомоги.

Сторони погодились підтримувати активний діалог зі вказаних питань та сприяти подальшому розвитку українсько-британського партнерства.

Наші спільні проекти серед іншого включають: спільне проектування та будівництво військових кораблів в Україні та Британії, будівництво двох баз ВМС України та продаж двох оновлених протимінних кораблів класу Sandown.

Подібні проекти є важливим кроком на шляху розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Сполученим Королівством задля зміцнення українського флоту, який стикається з постійною небезпекою у Чорному та Азовському морях.