Майже півтора десятка підприємств представляють Україну на Міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2021 у Стамбулі

17 серпня у столиці Турецької Республіки відбулося відкриття Міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF-2021, в якій беруть участь понад 1200 виробників озброєння та військової техніки з усього світу.

Україну на заході представляють майже півтора десятка вітчизняних підприємств-виробників та компаній спецекспортерів. Про це повідомляє Державна компанія «Укрспецекспорт».

На об’єднаному стенді Державного концерну «Укроборонпром», організатором якого виступає Державна компанія «Укрспецекспорт», демонструють продукцію власного виробництва державні підприємства «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», «Дослідно-проєктний центр кораблебудування», «Харківське конструкторське бюро імені Малишева», «Завод імені В.О. Малишева», «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – Машпроект».

Крім цього, свої розробки представлятимуть на виставці Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» (сучасні автоматизовані системи управління повітряним рухом), Дочірнє підприємство «Маяк-Перспектива» АТ «Завод «Маяк» (стрілецька зброя та засоби зв’язку), Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» (вироблення авіаційних керованих ракет класу «повітря-повітря», протитанкових керованих ракет, приладів та обладнання для авіаційних літальних апаратів), Казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра» (наземна радіолокаційна техніка цивільного та військового призначення), Конструкторське бюро «Луч» (складові частини комплексів авіаційного та протитанкового озброєння України).

Гості виставки зможуть ознайомитись як з натурними зразками від підприємств українського ОПК, так і з макетами. Зокрема, на українському стенді представлені ПТРК «Скіф», керований реактивний снаряд «Вільха», керований артилерійський снаряд із лазерним самонаведенням типу «Квітник-Е», крилата ракета Р-360 «Нептун» та багато інших експонатів.

Міжнародна виставка оборонної промисловості IDEF-2021 є одним із наймасштабніших світових майданчиків, на яких демонструють новинки озброєнь та військової техніки. Вона входить в десятку найбільших світових виставок оборонної промисловості і є однією з найбільш значущих виставок озброєнь в Європі.

Захід триватиме у виставковому центрі TÜYAP з 17 по 20 серпня цього року під патронатом адміністрації президента Туреччини, за організаційної підтримки міністерства національної оборони Турецької Республіки та виставкової організації TÜYAP. За уточненими даними, у ньому беруть участь 154 делегацій з 79 країн світу.

Виставка IDEF надає можливість ознайомитися з сучасними оборонними технологіями і зразками в різноманітних галузях ОПК, новітніми розробками військової техніки, які пропонують для експортних поставок на світовий ринок озброєнь.

 Фото Укрінформ