Чорноморський порт відзначив свій День народження

5 серпня у літньому залі портового клубу ДП «МТП «Чорноморськ» зібралися ті, хто вважає порт своїм другим домом, а колектив – своєю другою сім’єю. Колектив разом із керівництвом порту та міста відзначили 63-тю річницю від початку виробничої діяльності державного підприємства.

Першим колектив та ветеранів порту привітав виконуючий обов’язки директора ДП «МТП «Чорноморськ» Олександр Попов.

– Сьогодні хочеться говорити лише приємні та теплі слова на адресу ветеранів, нинішніх портовиків, а також тих наших колег, які працюють у суміжних компаніях, адже на сьогоднішній день на території порту з використанням його потужностей працюють 17 портових операторів, – каже Олександр Попов. – На сьогоднішній день в умовах жорсткого капіталізму наше підприємство переживає далеко не найкращі часи. В той же час, я вважаю, що попередні покоління портовиків, наші ветерани, заклали десятикратну міць у це підприємство, тому ми просто зобов’язані дивитися у майбутнє з надією на краще і докладати максимум зусиль, щоб виправдати довіру наших батьків та дідів.

Після промови Олександр Попов вручив нагороди працівникам ДП «МТП «Чорноморськ» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток підприємства та з нагоди дня заснування державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ». Так почесними грамотами були нагороджені:

Книш Володимир Олександрович – докер-механізатор бригади 154 першого вантажного району;

Гиренко Микола Миколайович – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 6 розряду першого вантажного району;

Шевцов Віктор Анатолійович – начальник вантажного складу спеціалізованого поромного комплексу;

Чернояров Іван Олексійович – докер-механізатор бригади 550 спеціалізованого поромного комплексу;

Колесніченко Ігор Борисович – начальник ремонтної майстерні автобази.

Почесні грамоти від Одеської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у виконанні виробничих завдань та з нагоди 63-ї річниці Дня заснування ДП “МТП “Чорноморськ” отримали:

Мельник Олександр Володимирович;

Синичкін Володимир Геннадійович – докер-механізатор СПК;

Скворцов Павло Геннадійович – начальник контейнерного терміналу;

Романенко Вадим Анатолійович – слюсар-ремонтник БВМ;

Почесні відзнаки Асоціації портів України “Укрпорт” за багаторічну плідну працю, трудові досягнення, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства і портів України та з нагоди 63-ї річниці Дня заснування ДП “МТП “Чорноморськ” були вручені:

Алєксєєву Олександру Васильовичу – докеру-механізатору першого вантажного району;

Ентіній Віті Дмитрівні – інженеру СКПС;

Паласову Василю Костянтиновичу – електромонтажника БТОРФ;

Нагороди від Чорноморського міського голови отримали:

Нужний Валентин Олександрович – докер-механізатор бригадли 2023 контейнерного терміналу;

Гаврилюк Микола Володимирович – різальник металу на ножицях і пресах6 розряду пртових ремонтних майстерень;

Коваленко Юрій Петрович – докер-механізатор рудного комплексу бригади 226 (отримав подарунковий годинник міського голови). 

Перед врученням нагород портовиків вітали начальник Чорноморської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Максим Широков, голова Одеської районної державної адміністрації Юрій Крук, Чорноморський міський голова Василь Гуляєв та лідер профспілки робітників морського транспорту Сергій Бризгалов. Особливим стало привітання капітана порту Станіслава Незавітіна:

– Я вам розповім історію не з книжок, а з мого життя. Рівно 63 роки тому, будучі курсантом 4 курсу Одеського вищого інженерно-морського училища, нас направили в Іллічівськ, для того, щоб, так би мовити, махати безкозирками під час заходу «України» під проводкою дуже досвідченого капітана, лоцмана Павла Батури, – розповідає капітан. – І так доля склалася, що наприкінці 1995 року я прийшов працювати в Іллічівський порт і  продовжую працювати, не дивлячись на будь-які перешкоди. Я переконаний – місту бути, я переконаний, що морська галузь ще сягне своїх вершин. Я бажаю кожному з вас щастя та будьте усі здорові!

Закінчились урочистості чудовим виступом ансамблю «Слов’яни», який подарував присутнім гарний настрій.

Повідомляє Чорноморський морський порт