Представнення нового Голови Державної служби морського та річкового транспорту України

05 серпня 2021 року у приміщенні Державної служби морського та річкового транспорту України Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та заступник Міністра інфраструктури України Юрій Васьков представили колективу Голову Морської адміністрації Віталія Кіндратіва.

Призначення Віталія Кіндратіва відбулося за результатами відкритого конкурсу на посаду Голови Морської адміністрації. Міністр висловив сподівання, що новий керівник зможе удосконалити роботу Морської адміністрації та побажав терпіння і витримки у роботі. Віталій Кіндратів коротко розповів про власне бачення стосовно механізмів покращення роботи Морської адміністрації, а також подякував за плідну роботу Олексію Геращенку, на якого було покладено виконання обов’язків.

Довідково: Віталій Кіндратів у 2018-2020 роках очолював Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства інфраструктури України. Раніше також обіймав посади заступника голови Миколаївської ОДА, головного консультанта-інспектора Головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України.

Загалом має понад 10-річний досвід роботи на керівних посадах в центральних органах виконавчої влади, зокрема в Міністерстві екології та природних ресурсів, Міністерстві регіонального розвитку, тощо. повідомляє Морська Адміністрація