Припинили свою роботу всі державні електронні сервіси для моряків – Саакашвілі

Одночасно припинили свою роботу всі державні електронні сервіси для моряків. Не працюють ні реєстри, ні сайти, ні навіть державний кабінет моряка.

Про це повідомив керівник офісу “Простих рішень” Михайло Саакашвілі на своїй сторінці у Фейсбук.

“Як виявилося, всі ці сервіси і сервери (місце, де фізично зберігається ця інформація) були зосереджені в руках приватних осіб, які могли оперувати (або маніпулювати) ними, як їм заманеться. Тобто фактично цілий сектор державних послуг для 150 000 українських моряків був відданий до приватних рук і перетворений на інструмент з обілечування усіх підряд. На цьому «заробляли» сотні мільйонів доларів на рік, і лише у межах нашої реформи за підтримки Президента та міністра Кубракова нам вдалося це зупинити!

На даний момент СБУ визначила місцезнаходження серверів із даними і провела операцію з їхнього вилучення, повернувши їх під контроль держави. Той випадок, коли СБУ молодці і потрібно їх похвалити, зокрема – хлопців з ДКІБ, вона ж – кібербезпека Служби. Сподіваюся, вони доведуть справу до кінця і знайдуть відповідальних, хто допустив передачу контролю над державним майном третім особам.

Зараз нам потрібно якомога швидше довести справу до кінця і відновити роботу сервісів. Знаю, що віцепрем’єр Федоров і команда Мінціфри вже працюють над цим питанням. Це дуже талановиті хлопці, і у мене немає ніяких сумнівів, що вони зроблять все швидко і на найвищому рівні.

Ми будемо до кінця боротися за права 150 000 українських моряків та за їхнє право працювати і заробляти, не сплачуючи податки невідомо за що якимось місцевим феодалам і царькам! Прошу моряків набратися терпцю, скоро все запрацює, але вже без хабарів і здирництва.

P.S.
Для того, щоб покарати винних у створенні і «кришуванні» цієї схеми, нам потрібні свідчення моряків, які стали її жертвами. Якщо ви стали жертвою цієї корупційної машини і готові про це розповісти – будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення із зазначенням вашого ПІБ та контактного телефону.