“Нібулон” відкриває новий сезон пасажирських перевезень Дніпром та Південним Бугом
Команія «НІБУЛОН» з червная відкриває новий сезон пасажирських водних перевезень до Кінбурнської коси та рейси Дніпром.

Про це повідомила прес-служба підприємства.
 
З 4 червня (інформацію щодо старту буде додатково уточнено) здійснюватимуться регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань. Місця посадки/висадки пасажирів – пр. Дніпровський, 55 (Нова Каховка), пр. Ушакова, центральна набережна (Херсон), набережна (Гола Пристань).
 
З 19 червня «НІБУЛОН» запустить рейси до Кінбурнської коси. І поспішаємо порадувати наших пасажирів, що цього сезону перевезення за найпопулярнішим маршрутом оптимізовано. Для зручності перевезення з Миколаєва та Очакова будуть здійснювати окремі пасажирські судна.
 
На Кінбурнську косу з Миколаєва, як і завжди, пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу (за ССЗ «НІБУЛОН»). Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові – центральний міський пляж.
 
Ще одна приємна новина – вартістьпроїзду, яка у порівняні з минулим роком не зазнала значного підвищення.
 
Детальний розклад тут: https://nibulon.com/…/pasazhirski…/rozklad-reisiv.html
 
Нагадаємо, квитки на рейси можна придбати на сайті компанії за адресою: https://tickets.nibulon.com/. Також лишається можливість придбання квитків безпосередньо на судні.
 
 
Звертаємо вашу увагу, що у вартість квитка на Кінбурнську косу входить також і плата за послуги, надані НПП «Білобережжя Святослава» з організації короткострокового відпочинку на території рекреаційної дільниці.