Одеська область перейшла в “червону” зону, – МОЗ

Станом на 20 березня складна епідеміологічна ситуація фіксується в Чернівецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Закарпатській областях, а також Одеській областях та місті Київ.Про це повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України.

Так, у “червону” зону до Івано-Франківської, Житомирської, Закарпатської та Чернівецької областей і Києва додалася ще Одеська область.

В “помаранчевій” зоні карантину опинилися 11 областей: Черкаська, Хмельницька, Тернопільська, Сумська, Полтавська, Миколаївська, Львівська, Київська, Донецька, Дніпропетровська та Вінницька області.

Решта регіонів України – у “жовтій” зоні.

Червоний рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ ​​та НС за ініціативою Міністра охорони здоров’я протягом 48 годин.

“Для того, щоб місто і регіон був в червоній зоні, кількість хворих і зменшення ліжкомісць має протриматися три дні. При цьому, якщо завтра умовно відкриють 100 нових місць, то відповідно не потрапимо в червону зону. Тільки після трьох днів показників комісія розглядатиме питання про обмеження для червоної зони, тому ми поки не в червоній зоні “, – зазначила прес-секретар мерії Наталія Мальцева.

UPD на 16:00

З опівночі 23 березня на території міста Києва та Одеської області будуть застосовані протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити:

– з 00 годин 00 хвилин 23 березня 2021 “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області і застосувати на території Одеської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки”, – повідомив Немчінов.