Керівництво Держекоінспекції взяло участь у нараді з правоохоронними органами під головуванням генерального прокурора України, під час якої було прийнято низку рішень, які дозволять збільшити відсоток розслідуваних екологічних злочинів.

Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції.

«За результатами наради було прийнято рішення про розробку нормативно-правового акта щодо порядку взаємодії Державної екологічної інспекції України між органами прокуратури, досудового розслідування, Державного агентства рибного господарства України, Державного агентства лісових ресурсів України, експертними установами Міністерства юстиції України під час виявлення та досудового розслідування кримінальних правопорушень проти довкілля. Це дасть змогу налагодити оперативну співпрацю та обмін інформацією щодо виявлених екологічних порушень», – зазначив Голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

Посадовець додав, що Держекоінспекція спільно з правоохоронними органами також має провести взаємні звірки щодо направлених у 2019-2021 роках матеріалів про виявлення кримінальних правопорушень проти довкілля. Це дозволить виявити нерозкриті злочини та забезпечити подальше їх розслідування.

«На невідкладному посиленні боротьби з природоохоронними правопорушеннями наголосив і Президент України Володимир Зеленський. Він підкреслив, що хоче бачити результат у розслідуванні екологічних злочинів, а саме – притягнення порушників до відповідальності», – наголосив Андрій Мальований.