ТОВ “Підень буд плюс” через суд намагається заборонити продаж Пасажирського павільйону в Лузанівці

15 березня Господраський суд міста Києва оприлюднив відповідну Ухвалу за № 910/3887/21 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ БУД ПЛЮС» до Фонд державного майна України, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях, Державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» та Міністерства інфраструктури України.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ БУД ПЛЮС» звернулося до Господарського суду міста Києва з заявою про забезпечення позову, в якій просить суд визнати незаконним та скасування наказу Фонду державного майна України №5 від 06.01.2021 року щодо визнання за Товариством з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ БУД ПЛЮС» права приватизації об`єкту малої приватизації; зобов`язання Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях укласти договір купівлі – продажу, до відкриття провадження у справі, а саме:

заборонити державним органам приватизації, у тому числі, Фонду державного майна України, Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях вчиняти будь-які дії, спрямовані на приватизацію об`єкта малої приватизації, а саме: пасажирського павільйону в Лузанівці, що складається з Пасажирського павільйону в Лузанівці літ. «А», інв. №073029, реєстровий номер 01125666.1.АААИГА532, площею 13,14 кв.м., та площадки пасажирського павільйону «І», інв. №068532, реєстровий номер 01125666.1.АААИГА527, площею 812,54 кв.м., загальною площею 825,68 кв.м., що перебуває в оренді у Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ БУД ПЛЮС» за Договором оренди нерухомого майна, що належить до державної власності від 27.02.2018 року шляхом продажу цього об`єкту на аукціоні у порядку, передбаченому Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» у чинній редакції.

Суд, розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ БУД ПЛЮС» про забезпечення позову до відкриття провадження у справі, приходить до висновку, що дана Заява не підлягає задоволенню.

Суд приходить до висновку, що Заявником не наведено достатніх обґрунтувань та не доведено належними доказами, що невжиття заходів забезпечення позову у вигляді заборони державним органам приватизації, у тому числі, Фонду державного майна України, Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях вчиняти будь-які дії, спрямовані на приватизацію об`єкта малої приватизації, а саме: пасажирського павільйону в Лузанівці, що складається з Пасажирського павільйону в Лузанівці літ. «А», інв. №073029, реєстровий номер 01125666.1.АААИГА532, площею 13,14 кв.м., та площадки пасажирського павільйону «І», інв. №068532, реєстровий номер 01125666.1.АААИГА527, площею 812,54 кв.м., загальною площею 825,68 кв.м., що перебуває в оренді у Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ БУД ПЛЮС» за Договором оренди нерухомого майна, що належить до державної власності від 27.02.2018 року шляхом продажу цього об`єкту на аукціоні у порядку, передбаченому Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» у чинній редакції, може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він має намір звернутися до суду.
Господарський суд міста Києва постановив у задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНЬ БУД ПЛЮС» – відмовити. Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Нагадаємо, даний об’єкт готується для продажу -http://www.spfu.gov.ua/ua/sale-obj/2918