Відбулося чергове засідання Ради Одеського порту

12 березня, під головуванням начальника адміністрації порту Максима ЛАПАЯ відбулось чергове засідання Ради Одеського порту. У режимі відео-конференції участь у заході взяли керівник ДП «Адміністрація морських портів України» Олександр Голодницький, представники Асоціації стивідорних компаній Одеського порту, інші зацікавлені сторони.

З-поміж іншого учасники засідання розглянули наступні питання Порядку денного:

– показники роботи Одеського морського порту за 2020 р.,

– план капітальних інвестицій на 2021 рік,

– стан реалізації проекту будівництва альтернативної дороги до Одеського морського порту

– погодження нової редакції Обов’язкових постанов по Одеському морському порту.

За словами М.Лапая, у обговоренні цих та інших питань взяли активну участь представники Асоціації стивідорних компаній, які запропонували свої пропозиції по вдосконаленню взаємодії адміністрації і бізнесу у прийнятті важливих для конкурентоздатності порту рішень.

– Ми завжди уважно прислухаємося до думки наших партнерів-портових операторів, особливо у питаннях що стосуються покращення і розширення сервісів, які надає порт своїм клієнтам, – прокоментував Максим Лапай. – І у цьому сенсі регулярні, раз на квартал, засідання Ради порту грають роль як дискусійного майданчика з питань, які становлять обопільний інтерес, так і органу легітимізації тих чи інших спільних рішень шляхом відкритого голосування…

За підсумками засідання Ради складено відповідний Протокол.