СБУ проводить обшуки на 7 нафтобазах, 13 морських суднах, 105 автозаправних станціях та 2 відділах митного оформлення

СБУ викрила масштабну оборудку з «тіньової» реалізації неякісних нафтопродуктів. Як повідомлялось раніше в ЗМІ, мова сьогодні відбулись обшуки в мережі АЗС Glusco.

Я повідомила СБУ, орієнтовна сума ухилення від сплати податків становить близько 240 млн грн. Кримінальне провадження розпочато за статтями Кримінального кодексу:
  • ч. 3 ст. 209 (легалізація чи відмивання майна, одержаного злочинним шляхом),
  • ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків),
  • ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем),
  • ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення підакцизних товарів).

У межах кримінального провадження правоохоронці задокументували організацію масштабної протиправної схеми обігу та реалізації неякісних нафтопродуктів. Встановлено, що у такий спосіб організатори свідомо ухилялися від сплати податків до держбюджету чим завдали збитків у великих розмірах.

На теперішній час проводиться понад 140 санкціонованих обшуків у 13 офісних приміщеннях, 7 нафтобазах, 13 морських суднах, 105 автозаправних станціях та 2 відділах митного оформлення.

Наразі проводяться заходи за участю працівників Державної податкової служби, Держпраці та Держпродспоживслужби, спрямовані на збір доказів і відомостей, що стосуються обставин вчинених кримінальних правопорушень.

Досудове розслідування триває та здійснюється Державною фіскальною службою під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора. Додаткові деталі буде повідомлено згодом.