«АМПУ» докладе всіх зусиль для підготовки проєктів Методики розрахунку та Порядку використання коштів від портових зборів», – Олександр Голодницький

У зустрічі прийняли участь представники Міністерства інфраструктури України, команди підтримки реформ (RST), Європейської бізнес асоціації,  Морської палати України, інших громадських організацій, ДП «АМПУ», широке коло стейкхолдерів – представників портових операторів та юридичних компаній.
Модератором зустрічі був керівник ДП «АМПУ» Олександр Голодницький.
На початку зустрічі, Олександр Голодницький підкреслив, що прийняття Методики розрахунку розмірів ставок портових зборів та Порядку використання коштів від портових зборів має на меті прийняття прозорого, недискримінаційного, економічно обґрунтованого та об’єктивного документу, який би дав відповіді на вектори розвитку портової галузі в цілому та ДП «АМПУ» зокрема».
В ході конструктивного обміну позиціями було обговорено основні питання щодо проєктів документів. Були підняті та обговорені питання, як загального змісту, так і предметно за текстами проєктів. Деякі питання було вирішено доопрацювати, з внесенням від представників бізнесу конкретних пропозицій щодо редакційних правок.

 

повідомляє АМПУ