ВМС України вп’яте поповнились старшинським складом

Сьогодні, в місті Одеса, у Практичній гавані Військово-морської бази «Південь» проведено урочисті заходи, присвячені випуску старшинського складу Відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту Національного університету «Одеська морська академія».

Про це повідомила Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Урочистий захід очолив начальник штабу – заступник командувача ВМС ЗС України, віце-адмірал Андрій Тарасов, який вручив курсантам – випускникам дипломи та нагрудні знаки.
Це вже п’ятий випуск курсантів від початку збройної агресії Російської Федерації, який підготовлено в місті Одеса. Навчання молодших командирів тривало протягом двох з половиною років. Випускники здобули вищу освіту за кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». Слід зазначити, що протягом навчання курсанти зазнали жорсткого відбору і не всі бажаючі вибороли право на почесне звання старшин національного флоту.

– Ми покладаємо дуже високі надії на вас, випускники. На сержантський склад та старшин які є основою, фундаментом наших Збройних Сил. В Збройних Силах розуміють, наскільки важливе значення маєте ви – сержанти, командири, майбутні командири. Готуйте ваші підрозділи, ваш підлеглий особовий склад до бою. Забезпечте їх згуртованість та злагодженість, опанування підлеглими всіх можливостей матеріальної частини. Тільки за таких умов можлива перемога, – зазначив віце-адмірал Андрій Тарасов.

– Вийти переможцем з бою – це значить зберегти підлеглий особовий склад, це значить забезпечити незалежність нашої країни, – додав він.

Також віце-адмірал Андрій Тарасов подякував випускникам, за їх вибір професійного шляху військового моряка та їхнім батькам, які виховали їх патріотами України. Так само слова вдячності почули викладачі та командири, які підготували до майбутньої служби старшин українського флоту.