Минулий рік став не лише для НАДС, а й усієї державної служби роком змін та нових можливостей. Адаптація державних службовців до умов віддаленої роботи, реалізація реформи оплати праці на основі класифікації посад, активна робота в HRMIS, налагодження співпраці зі службами управління персоналом в органах місцевого самоврядування, розвиток системи професійного навчання – про ці та інші досягнення НАДС прозвітувала Голова Агентства Наталія Алюшина під час публічного звіту 4 березня.

“Хочу акцентувати увагу на важливості та нагальності удосконалення системи державної служби в Україні. Пріоритетність цього завдання підтверджена і в Стратегії реформування державного управління, і в Стратегії національної безпеки України, Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи «Функціонування демократичних інститутів в Україні», Меморандумі про економічну і фінансову політику між Україною та Міжнародним валютним фондом. НАДС впевнено рухається до наміченої цілі, адже від реформи державної служби значною мірою залежить успіх й інших реформ. Бо саме ефективність та спроможність системи державної служби, обумовлює здатність країни надавати якісні послуги та забезпечувати інтереси її громадян”, – відзначила під час свого виступу Наталія Алюшина.

Одним з головних акцентів у доповіді Голови Агентства – була реформа системи оплати праці держслужбовців. Нову модель оплати праці розроблено відповідно до рекомендацій SIGMA. Відповідну законодавчу ініціативу представлено на Комітетських слуханнях за участю Представництва ЄС в Україні, народних депутатів України, міністрів та інших стейкхолдерів й партнерів.

У рамках кроків з реалізації реформи, НАДС підготовлено ключові документи. Серед них Концепція реформування, методика проведення класифікації посад та дорожня карта реформи.

Також розпочато експериментальний проект щодо запровадження системи оплати праці на основі класифікації посад. Його учасниками стали: НАДС та його територіальні органи, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство фінансів та Міністерство цифрової трансформації. Пілот триватиме протягом 2021-2022 років.

Наступний важливий проект НАДС – впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами на державній службі (HRMIS). Впродовж року кількість державних органів залучених в Систему зросла від 3 до 25. Крім того, до HRMIS було внесено інформацію щодо 16 406 працівників. Для порівняння, на початок року ця цифра становили лише 960. А ще створено комплексну систему захисту інформації (КСЗІ), проведено її державну експертизу та отримано атестат відповідності.

Більше читайте на сайті НАДС.